Proces wytwarzania wielu artykułów przemysłowych często zamyka obróbka powierzchniowa. I tu, nierzadko pojawia się problem doboru odpowiednich narzędzi, które zapewniają wymaganą jakość oraz pożądany wygląd wyrobu.
Od niemal dwudziestu lat firma Trella & Nolte stara się pomagać przedsiębiorstwom w rozwiązaniu tego problemu, oferując narzędzia odpowiednio dostosowane do profilu produkcji oraz posiadanego parku maszynowego. Pod obecną nazwą, firma istnieje od 1994 roku. Swą działalność w branży produkcyjnej materiałów ściernych i polerskich rozpoczeliśmy już jednak w roku 1992.
Profil naszej produkcji obejmuje szeroką gamę narzędzi szlifierskich i polerskich wykorzystywanych wszędzie tam, gdzie wymaga tego charakter danego wyrobu. Długoletnia praktyka i nowoczesna technologia w połączeniu z zastosowaniem najlepszych surowców zapewniają wykonanie narzędzia charakteryzującego się wysoką jakością i wydajnością oraz gwarantującego powtarzalność obrabianych powierzchni. Świadczy o tym powodzenie naszych produktów wśród wielu odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą.
Na niniejszej stronie zaprezentowny jest jedynie ogólny przegląd najczęściej produkowanych przez naszą firmę wyrobów. Każdy z nich posiada krótki opis zawierający dostępne rozmiary oraz najczęstsze zastosowania w celu ułatwienia Państwu wyboru narzędzia najbardziej odpowiedniego do profilu danej produkcji. Podane zakresy średnic i szerokości nie wykluczają możliwości wykonania danego elementu według indywidualnych potrzeb Klienta, wynikających chociażby ze specyfiki stosowanych maszyn. Obecnym jak i potencjalnym odbiorcom naszych wyrobów gwarantujemy krótkie terminy dostaw, terminowość realizacji zamówień oraz elastyczne warunki płatności.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Prezez Zarządu
Włodzimierz Trella